

Зраджував зі співачкою
Український продюсер Вадим Лисиця розповів про романтичні стосунки з відомою українською співачкою Оленою Тополею. Він зізнався, що деякий час зраджував першу дружину, а виконавиця була його коханкою.
Подробицями роману з артисткою продюсер поділився в інтерв'ю для Слави Дьоміна. За його словами, вони познайомилися, коли Олені було всього 15 років, а продюсеру – 26 років. Ще на самому початку їхнього спілкування чоловік розгледів талант дівчини. Тоді вони записали перші дві пісні.
Після закінчення школи Олена переїхала в Київ здобувати вищу освіту. В той самий час і Вадим почав жити у столиці. На той момент він перебував у шлюбі з дружиною Вікторією. Разом вони виховували двох дітей. Продюсер музичного шоу «X-Фактор» запропонував юній співачці співпрацю, після чого у них почався роман.
Деякий час вони приховували свої стосунки та зустрічалися таємно, але з часом Лисиця повідомив дружині про зраду та розлучився з нею.
- Це продовжувалося досить довго. У нас з дружиною були скандали. Тато мені казав, що це негарна історія, але якщо ти любиш людину по-справжньому, а це було серйозне кохання, то ти не винен, що це відбулось, треба вирішувати цю ситуацію, щоб діти і дружина найменше постраждали», – пригадав продюсер.
За перші 3 роки стосунків вони стали не лише парою, але й створили творчий тандем. Тоді в українському шоубізнесі з'явилася Alyosha.
Однак з часом ситуація погіршилася. Пара розійшлася через 7 років цивільного шлюбу.
- Я пішов до Олени, але я закінчив стосунки з нею, бо вона не хоче стосунків. Вся ця історія повернулася мені бумерангом. Ми не спілкувалися десь місяць. Перший раз вона від мене пішла, другий раз вже я поїхав. Через деякий час вона і я синхронно, ми зустрілися і домовилися, що є сенс в тому, щоб продовжувати працювати», – додав знаменитість.
Зараз Тополя перебуває в 12-річному шлюбі з лідером гурту «Антитіла» Тарасом Тополею. Разом вони виховують трьох дітей.
Лисиця також у 2017-му вдруге одружився з Іриною Лисицею. У них є спільна донька.
Радіо Трек: НОВИНИ
Його краще не купувати: назвали найгірше морозиво в українських магазинах
Їх варто боятися: 3 знаки Зодіаку, чиї слова завжди збуваються
Колись «прокляте» прізвище стало дуже популярним серед українців
10 побутових звичок із СРСР, за які зараз соромно: Чи робите так ви?
Внутрішня гармонія – Рибам, гармонія в стосунках – Терезам: гороскоп 23 травня
Як Наталія Могилевська з двома доньками відсвяткувала Великдень: замилували сімейною атмосферою (ФОТО)
5 пар імен, власники яких пронесуть кохання один до одного до кінця життя
Щастя ніколи не буде: ці чоловічі й жіночі імена несумісні в коханні
Не здатні на зраду: чоловічі імена, власники яких - найвірніші партнери
У ваших стосунків немає майбутнього: 3 ознаки, що вам краще розійтися
В маршрутці №6 у Рівному забули чорний рюкзак з концертним костюмом танцювального колективу «Едельвейс». Прохання допомогти в пошуку. Хто знайшов рюкзак, прохання зателефонувати за номерами телефонів 068-007-30-37 або 050-339- 30-37
У Рівному поблизу мікрорайону Південного, знайшли автомобільний номер ВК 4722 ІО Власник може звертатися за номером: +380972381545
Знайдено посвідчення УБД видане Волошину Олегу Леонідовичу, забрати можна в КЕЧ м. Рівне. Контактний номер: +380972315064