Окупанти погрожують бунтами, бо російські генерали роздають нагороди «по блату»

«Героя России» отримують ті, хто не бачив війни

Колаж Радіо Трек
Колаж Радіо Трек

Російські генерали перетворили війну на власний піар, а нагороди роздають своїм родичам. Це викликає додаткове невдоволення серед московитів, окупанти уже погрожують бунтами. Про це свідчать нові розмови, які перехопила Служба безпеки України.

Телевидение приезжало сюда. Генералы приехали, награды вручали. И пацаны генералам как начали мозги вынимать: «Мы сейчас оружие сложим. Идите вы нах*й… побудьте тут сутки, бл*, – розповідає один з окупантів.

Московський окупант поскаржився, що керівництво роздає нагороди за війну проти України «по блату». У його підрозділі – це син начальника ППО, який насправді «сидить в тилу». Ще один «нагороджений», за словами співрозмовників, на другий день війни втік додому. Та це не завадило йому отримати «героя России» і тепер про нього пишуть усі російські ЗМІ.

Я здесь 40 дней на передовой с пацанами, а он пид*р в России пиво пьет да в Instagram всякую ху*ню выкладывает… – каже окупант.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень