Окремі дні будуть по-справжньому спекотними: Народний синоптик дав детальний прогноз на червень

Чого чекати від першого місяця літа

Фото: Олександр Філіппов

Народний синоптик з Волині Володимир Деркач повідомив, що початок червня в Україні буде помірно теплим. На початку місяця слід очікувати невеликих опадів і короткочасне зниження температури повітря.

Середина червня буде теплішою. Попри те, що можливі невеликі опади, спека набиратиме обертів. 

Спостерігатиметься справжнє літнє тепло, окремі дні будуть по-справжньому спекотними, - розповів Володимир Деркач.

Під кінець червня ймовірність опадів збережеться, можливі навіть проливні дощі. Однак загалом погода буде тепла та погожа. 

Джерело: Телеграф

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень