

Солені огірки за новим рецептом
Солені огірки дуже корисні, вони мають багато антиоксидантів, які запобігають розвитку ракових клітин. Тож варто не проґавити час і зробити заготовки на зиму.
Огірки треба замочити у холодній воді на 2-5 годин. Потім плоди ретельно миємо, обрізаємо їх з боку плодоніжки та зав’язі.
Беремо зелень – листя хрону, чорної смородини, вишні, дуба; часник, парасольки кропу.
Кріп бажано вибирати з насінням, що визріло. Кількість зелені залежить від того, наскільки інтенсивний аромат готових огірків подобається.
Банки добре промити содою і стерилізувати.
Підготовлені огірки щільно розкладаємо по банках, перекладаючи їх також промитими травами та часточками часнику. Укладати огірки треба якомога щільніше і до самого краю шийки. Для цього вниз треба класти більші плоди, а найдрібніші зверху.
Банки залити водою і додати сіль. На 1 літр води треба 2 столові ложки солі. Максимально розчиняємо сіль у воді та заливаємо банки з огірками «під накат». Банки необхідно поставити на піддони – у процесі бродіння розсіл стікатиме через край. І залишаємо огірки сквашуватися за кімнатної температури на три доби.
Періодично треба буде знімати піну, що утворилася, можна придавлювати вміст банки і доливати розсіл, що виплеснувся назад. Через три доби огірочки поміняють колір і з’явиться специфічний пряний запах.
Розсіл стане каламутним, але так і має бути.
Тепер огірки треба законсервувати. Для цього розсіл із банок зливаємо в емальовану каструлю, додаємо лавровий лист і горошки чорного перцю.
Даємо розсолу закипіти і розливаємо по банках з огірками. Залишаємо хвилин на п’ять.
Знову зливаємо розсіл у каструлю, кип’ятимо пару хвилин і знову заливаємо огірки. Важливий момент – заливати банки гарячим розсолом теж потрібно по край, тому що потім огірки втягнуть у себе частину рідини. Якщо розсолу залити менше, на момент вживання його залишиться лише на рівні половини банки.
Тому, при необхідності, киплячий розсіл можна долити, наприклад, гарячою водою із сіллю з того самого розрахунку 2 ст.л на літр.
Залиті банки треба швидко герметично закупорити під металеві кришки. Банки перевернути вгору дном, укутати й залишити до повного охолодження. Потім поставити огірки «дозрівати» у темне місце.
У процесі дозрівання у стані спокою розсіл розділиться на фракції – білий осад та майже прозору рідину. Проціджувати також нічого не треба. Збовтати та використовувати за призначенням.
Зручність цього способу консервації у цьому, що для зберігання холодний льох тут необов’язковий. А при зберіганні в прохолодному приміщенні смакові якості та хрусткість огірків залишаються незмінними не один рік.
Радіо Трек: НОВИНИ
Зачепить кожного, хто має картки з грошима: з 1 серпня буде нововведення
Ваша квартира – вже не ваша? Тисячі українців можуть втратити житло придбане до 2000 року
Дати народження, що дарують мудрість: хто прийшов у світ з особливою місією?
Ваші предки не соромилися свого інтимного життя: 10 українських прізвищ, які змусять червоніти
Яка частина свинини найжирніша, а яка – найсмачніша?
Готуй хоч щодня, не набридне: Зелений пиріг, на який треба дешеві продукти і виходить дуже смачно
Секрет розкрито: Коли в тісто потрібно додавати розпушувач, а коли соду
Смажити яєчню на олії — минуле століття: ось чим краще полити сковороду
Каструлі блищатимуть, наче щойно з магазину: допоможе простий копійчаний засіб
Готую часто і не набридає: Простий шоколадний пиріг до чаю
У Рівному на перехресті вулиць Дубенської та Соборної знайдено ключі. Вони випали у хлопчика на самокаті (9–11 років, яскрава футболка). Власників просимо звернутись за номером: 063 712 36 57 — Олександра
Загублені ключі від автівки «Мерседес» знайшли у районі Південному. Про знахідку Радіо Трек повідомили наші слухачі. На дзвінок власника пропажі чекають за тел. +380975786798
Напередодні ввечері близько 20:00 у районі ресторану Бармаки зник маленький песик породи мальтипу (вага приблизно 2,5 кг). Відкликається на кличку Бусинка. Прохання повернути за винагороду.