Відсьогодні оформлювати біометричні документи мешканці Рівненщини зможуть швидше

З 11 грудня у міграційній службі запрацює нова послуга.

При реєстрації в електронній черзі на сайті ДМС можна буде за бажанням наперед частково заповнити анкету-заяву на оформлення документів, говорить головний спеціаліст зі зв`язків з громадськістю та ЗМІ ДМС у Рівненської області Валентина Іванюк:

- Під час реєстрації в електронній черзі за допомогою онлайн сервісу на сайті ДМС також можна буде попередньо заповнити окремі поля для подальшого формування заяви-анкети.

 

Автоматично сформується двовимірний штрих-код - QR-код. Фізична особа може видрукувати його та подати до підрозділу міграційної служби.

 

Така послуга допоможе зменшити час громадян, затрачений для оформлення документів.  

У міграційній службі наголошують, що ця послуга необов'язкова, нею можна скористатися виключно за бажанням. 

Тим часом у міграційній службі кажуть, що черги на оформлення документів зменшилися, і тепер на сайті ДМС можна обрати час навіть на наступний день.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень