Офіційно: серіал «Фарго» отримає 4 сезон

Із Крісом Роком у головній ролі

Шанувальники серіалу «Фарго» можуть порадіти - четвертому сезону бути! Про це офіційно оголосила телемережа FX, яка випускає це шоу. Головну роль у новому сезоні зіграє відомий комедійний актор Кріс Рок, який перетвориться у главу афроамериканського кримінального синдикату.

Сюжет 4 сезону «Фарго» розповість про дві злочинні сім'ї - італійську й афроамериканську. Вони разом тримають контроль над кримінальним світом, а одного разу домовляються про обмін старшими синами, щоб зміцнити союз. Що з цього вийде, дізнаємося лише наступного року. Дата прем'єри нових епізодів поки не повідомляється, але відомо, що сезон вже запущений у роботу.

Нагадаємо, серіал «Фарго» натхненний однойменним фільмом братів Коенів 1996 року і вперше вийшов на екрани в 2014 році. Шоу отримало схвальні відгуки глядачів і критиків, а також зібрало досить крутий каст для різних сезонів - Біллі Боба Торнтона, Мартіна Фрімана, Евана МакГрегора та Кірстен Данст. Хто приєднається до Кріса Рока в новому сезоні, поки тримається в таємниці.

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень