ON-LINE

Офіційно: «Disney» зливається з «21 Century Fox»

неділя, 29 липня 2018
Ціна питання - 71,3 млрд доларів

Угода століття відбулася: компанія «Disney» офіційно оголосила про злиття з кінокомпанією «21 Century Fox». Точніше, один медіагігант поглинув інший. За це «Disney» заплатила нечувану суму в розмірі 71,3 млрд доларів.

Зустріч акціонерів тривала всього 10 хвилин, всі практично одноголосно прийняли рішення на користь злиття, лише одна людина заявила, що «Disney» витрачає занадто багато грошей.

Примітно, що ще в грудні сума операції оцінювалася в 52,4 млрд доларів, але з'явилося ще одна зацікавлена ​​особа - компанія «Comcast», після чого за імперію Руперта Мердока почалася справжня боротьба.

Однак гра все-таки була того варта. У пакеті, що дістався корпорації Волта Діснея, значаться не тільки блокбастери «21st Century Fox» - «Аватар», «Чужий», «Хижак», а й телевізійні хіти - «Сімпсони», «Американська сімейка», «Це ми» й «Американська історія жахів». На додачу «Disney» отримає 39% акцій британського каналу Sky, а також 30% акцій (до вже наявних 30%) стрім-сервісу Hulu, одного з конкурентів Netflix.

Якщо ж відкинути сухі цифри, то для простих любителів кіно злиття компаній означає, що до команди «Месників» рано чи пізно приєднаються «Люди Ікс», «Фантастична четвірка» і «Дедпул». Грандіозне возз'єднання героїв Marvel, очевидно, вже не за горами.

 

 

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений військовий квиток на прізвище Несенчук

    Загублений військовий квиток виданий на прізвище Несенчук Володимир. Прохання...
  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного