Одружитися у Рівному стало ще легше: інформація для закоханих

Любов переможе зло

Фото з відкритих джерел

Попри війну на Рівненщині народжуються діти і оформлюють шлюби. Від початку відкритої російської агресії в області зареєстрували 230 новонароджених та одружилося 170 пар закоханих. Значна частина наречених – мешканці інших областей України, зауважили у Західному міжрегіональному представництві Мін'юсту.

Додамо, що відтепер послугу «Шлюб за добу» у Рівному надають не лише у міському будинку культури, а й у ДРАЦСі, повідомила заступниця начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук:

- «Шлюб за добу» працює у Міському будинку культури, можна звертатись, як і раніше. Як альтернатива, в ДРАЦСі Рівного приймать заяви на одруження і також за добу реєструють.

Днями у Рівному побралися двоє волонтерів.

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

По області відділи ДРАЦСів продовжують працювати в умовах воєнного стану та надають послуги громадянам незалежно від місця реєстрації. Проблем з оформленням свідоцтв про народження для маленьких українців немає.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень