Одностатеві шлюби законні тепер ще в одній європейській країні

Противники рішення готові провести в країні референдум

Швейцарія поповнила список європейських країн, які легалізували одностатеві шлюби – відповідний закон був прийнятий парламентом країни. Про це повідомили на сайті Федеральних зборів.

Закон, що дозволяє одностатевим парам одружуватися, ухвалили більшістю голосів як нижньої (проголосували 136 з 200 депутатів), так і верхньої палати (24 з 46 депутатів).

Документ відкриває лесбійським парам доступ до банків сперми.

Натомість ультраконсервативний «Федерально-демократичний союз Швейцарії» виступає категорично проти рішення, й навіть збираються провести референдум з цього приводу. До слова, асоціація одностатевих батьків Rainbow Families стверджує, що легалізацію таких союзів підтримує 82% населення.

Варто зазначити, що у 2007 році влада Швейцарії дозволила одностатевим парам оформляти зареєстроване партнерство, яке, втім, не передбачало усиновлення дітей або отримання громадянства в рамках «возз'єднання сім'ї».

Матеріали сайту «Сьогодні»

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень