Одностатеві шлюби законні тепер ще в одній європейській країні

Противники рішення готові провести в країні референдум

Швейцарія поповнила список європейських країн, які легалізували одностатеві шлюби – відповідний закон був прийнятий парламентом країни. Про це повідомили на сайті Федеральних зборів.

Закон, що дозволяє одностатевим парам одружуватися, ухвалили більшістю голосів як нижньої (проголосували 136 з 200 депутатів), так і верхньої палати (24 з 46 депутатів).

Документ відкриває лесбійським парам доступ до банків сперми.

Натомість ультраконсервативний «Федерально-демократичний союз Швейцарії» виступає категорично проти рішення, й навіть збираються провести референдум з цього приводу. До слова, асоціація одностатевих батьків Rainbow Families стверджує, що легалізацію таких союзів підтримує 82% населення.

Варто зазначити, що у 2007 році влада Швейцарії дозволила одностатевим парам оформляти зареєстроване партнерство, яке, втім, не передбачало усиновлення дітей або отримання громадянства в рамках «возз'єднання сім'ї».

Матеріали сайту «Сьогодні»

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень