Один мріяв стати генералом, а інший – захистити світ: Про Героїв, прізвища яких носитиме вулиця Макарова

Вони були друзями

Наприкінці квітня небесне військо поповнилося двома рівненськими воїнами, на честь яких можуть назвати вулицю Макарова. Про це повідомили у Рівненській міській раді.  

– Виважене та одноголосне рішення комісії з питань перейменування міських об’єктів – запропонувати депутатам змінити назву вулиці радянсько-російського космонавта Макарова, який був символом радянського часу на вулицю Кулика і Гудачика, Героїв, які до останнього подиху боронили Україну, – повідомив секретар міської ради, який очолює групу з перейменування, Віктор Шакирзян.

Олександр Кулик та Владислав Гудачик – це рівняни, які жили та росли в одному дворі на вулиці Макарова та навчалися у школі №27. Вони знали один одного змалечку, разом пішли захищати свою країну та разом загинули на Донеччині.

26-річний Олександр Кулик — найстарший з трьох братів у сім’ї. З дитинства він любив книжки, за що вчителі називали його маленьким професором, а також захоплювався спортом та бойовим гопаком.

Після закінчення школи з відзнакою хлопець вступив у Львів на економічний, але не міг спокійно спостерігати за подіями, тож не маючи й 18 років долучився до Правого сектору й добровольцем вирушив на Схід. А вже у 2018 році підписав контракт на військову службу.

Мама Героя розповіла, що її син постійно був у гарячих точках нашої країни. Його щире серце прагнуло закрити собою, захистити від біди цілий світ.

Поховали Олександра Кулика у Дубні.

16 квітня Владиславу Гудачику виповнився 21 рік, а вже 25 числа його серце зупинилося...

Мама хлопця поділилася, що її єдиний син з дитинства мріяв стати військовим.

Якщо хлопчики-однолітки захоплювалися машинками, то Владик завжди із зацікавленням вивчав солдатиків та все, що стосується військової справи. Тож, закінчивши 9 класів у 27 школі, продовжив навчання у військовому закладі — Острозькому ліцеї із посиленою військово-фізичною підготовкою. Далі вирішив навчатися в академії в Одесі.

У шкільні роки Владислав займався плаванням, мав перший дорослий розряд, а займався також боксом, футболом та кросфітом.

Казав мені: в 20 став лейтенантом, то в 40 зможе стати генералом. Я йому відповідаю, що, сину, то неможливо. А він мені: мамо, немає нічого неможливого! – пригадує мама Героя.

Поховали Владислава Гудачика на алеї Героїв на кладовищі «Нове» у Рівному.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень