ON-LINE

Очільник культури Рівного Максименко розповів, що хотіла від нього СБУ

четвер, 01 березня 2018
Адже її перевірка завершилася

І вона знайшла у міському управління культури недоліки в роботі з документами службового користування. Таких за понад два роки тут було сім.

Детальніше розповідає начальник управління культури Рівного Тарас Максименко:

Нам зараз закидають, що ми своєю неналежною роботою з цими сімома документами допустили витік інформації. Я, принаймні, не бачив ніде в інтернеті, щоб ці документи гуляли. Але службовці вважають, що наша діяльність призвела до витоку інформації.

 

Сьогодні з'явилися запити від СБУ. Вони збирають ще якісь додаткові документи. Я думаю, це, напевно, для суду, щоб можна було протокол про адмінпорушення скласти на управлінців, на мене зокрема.

За словами Тараса Максименка, документи, якими йому дорікнули, стосуються мобілізації. Адже в управлінні культури з шести працівників троє чоловіків.

Максименко підозрює, що перевірка СБУ – невипадкова. Бо перевіряли лише одне управління культури з усіх структур міськвиконкому. А як відомо, нещодавно Максименка також викликали свідком у поліцію по двох кримінальних справах: щодо перешкоджанню будівництву та підпалу офісу забудовнику.   

Документи, якими нам дорікають, не мають ніякого прямого відношення до захисту культурної спадщини міста. Але перевірка, дописи, виклики в суд – і вже часу стає менше й менше на виконання своїх службових обов’язків. Тобто я  розумію, для чого це робиться і рівняни, думаю, - теж, - говорить Тарас Максименко.  

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного