Очільник культури Рівного Максименко розповів, що хотіла від нього СБУ

Адже її перевірка завершилася

І вона знайшла у міському управління культури недоліки в роботі з документами службового користування. Таких за понад два роки тут було сім.

Детальніше розповідає начальник управління культури Рівного Тарас Максименко:

Нам зараз закидають, що ми своєю неналежною роботою з цими сімома документами допустили витік інформації. Я, принаймні, не бачив ніде в інтернеті, щоб ці документи гуляли. Але службовці вважають, що наша діяльність призвела до витоку інформації.

 

Сьогодні з'явилися запити від СБУ. Вони збирають ще якісь додаткові документи. Я думаю, це, напевно, для суду, щоб можна було протокол про адмінпорушення скласти на управлінців, на мене зокрема.

За словами Тараса Максименка, документи, якими йому дорікнули, стосуються мобілізації. Адже в управлінні культури з шести працівників троє чоловіків.

Максименко підозрює, що перевірка СБУ – невипадкова. Бо перевіряли лише одне управління культури з усіх структур міськвиконкому. А як відомо, нещодавно Максименка також викликали свідком у поліцію по двох кримінальних справах: щодо перешкоджанню будівництву та підпалу офісу забудовнику.   

Документи, якими нам дорікають, не мають ніякого прямого відношення до захисту культурної спадщини міста. Але перевірка, дописи, виклики в суд – і вже часу стає менше й менше на виконання своїх службових обов’язків. Тобто я  розумію, для чого це робиться і рівняни, думаю, - теж, - говорить Тарас Максименко.  

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень