Очільник ГУР спрогнозував, що буде у разі повного захоплення України

Наступною буде Польща

Керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов заявив, що після можливого захоплення України та Польщі росія може націлитися на Чехію та інші європейські країни.

Це пов'язано з тим, що росія традиційно вважає себе імперією, а не федерацією. І для збереження цієї імперської ідеї росії життєво необхідна Україна. Диктатор кремля докладатиме зусиль для досягнення своєї мети, використовуючи не лише військові, але й політичні та соціальні методи.

У найгіршому сценарії, якщо росія, Білорусь та Україна об'єднаються в одну державу, наступною ціллю стане Польща. А далі — Чехія, Угорщина, Болгарія. Мінімум — це країни колишнього Варшавського блоку, якщо нова імперія сформується, — зауважив Кирило Буданов.

Джерело: Главком

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень