ОБСЄ у Рівному проводить семінар з військовими Збройних Сил України (ФОТО)

На тему демократичного контролю над ЗСУ

Фото: пресслужба ОК "Захід"

Дводенний регіональний семінар ОБСЄ з прав і свобод військовослужбовців та інших ключових напрямів демократичного контролю над Збройними Силами України розпочався сьогодні у Рівному. Захід організував координатор проєктів ОБСЄ в Україні спільно з Міністерством оборони, інформує пресслужба ОК «Захід».

Фото: пресслужба ОК "Захід"

Серед учасників семінару – представники ОБСЄ в Україні, Міністерства оборони, Генерального штабу ЗС, Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, оперативного командування «Захід» та громадських організацій.

Фото: пресслужба ОК "Захід"

Мета семінару – підвищення обізнаності офіцерів з прав і свобод військовослужбовців, рівності прав і можливостей жінок і чоловіків у війську, взаємодії Збройних Сил з громадянським суспільством, а також демократичного цивільного контролю над Збройними Силами України.

Фото: пресслужба ОК "Захід"

Упродовж двох днів семінару розглядатимуть питання співпраці військових із громадськістю, алгоритми ефективної комунікації зі ЗМІ, а також сутність і зміст гендерної політики у секторі безпеки та оборони.

Це вже не перший такий захід. Подібні тематичні семінари вже провели в Одесі, Львові, Києві та Дніпрі. Вони допомагають військовослужбовцям поглибити знання з ключових питань демократичного цивільного контролю над Збройними Силами України. А унікальність цього проєкту полягає у тому, що до проведення семінару залучають не лише експертів ОБСЄ, а й ряд військовослужбовців, які представляють різні напрямки діяльності українського війська.

За матеріалами пресслужби ОК «Захід».

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень