Обстеження від А до Я: швидко та якісно перевірити своє здоров'я можна у першому приватному медцентрі «Валєо» у Рівному (ФОТО)

Там знають відповіді на усі Ваші запитання

Чи корисно пити воду та як часто варто проходити повне медичне обстеження? На ці та інші питання, які хвилюють чи не кожного, хто дбає про власне здоров’я, відповів керівник першого приватного медичного центру у Рівному Євген Гончарук.

На фото Євген Гончарук
На фото Євген Гончарук

Медичний центр «Валєо» існує у Рівному вже понад 15 років. І саме вони розпочали історію приватних медичних центрів у нашому місті. Адже на початку 2000-х першими отримали ліцензію на приватну медичну діяльність.

Керівник медцентру Євген Гончарук розповів, що саме підштовхнуло його на створення такого закладу:

– Мій тато був дитячим хірургом, а мама – педіатром, я бачив, у яких умовах я закінчував Вінницький медичний університет, я бачив, у яких умовах на той момент працювали лікарі, я бачив, що це просто неможливо і жахливо. І ми прийняли рішення спробувати якусь комерційну альтернативу, де лікарі змогли б гідно працювати та отримувати за свою роботу адекватні гроші.

Євген Гончарук розповідає, що лікарів, які б могли працювати у центрі, було дуже складно знайти. Однак і це стало можливим. У «Валєо» працюють професіонали свої справи, лікарі від Бога з 20-річним стажем роботи.

– Мабуть, якби зібрати увесь їхній досвід, то його вистачило б на 3-4 покоління. У нас всі лікарі з вищими освітами та вищими категоріями. Лікар – це професія, у якій ти навчаєшся все своє життя, – зауважив керівник медцентру.

З приходом осені імунітет людини слабшає, часто дають про себе знати давно забуті хвороби та настає час пройти обстеження. Однак проходити медичну перевірку керівник «Валєо» радить не лише восени.

– Немає значення, яка пора року, я всім рекомендую раз в рік проходити повне медичне обстеження. На сьогодні є технології, які не забирають багато часу, та дають можливість швидко та якісно пройти огляд. Це починаючи від лабораторних досліджень і закінчуючи УЗД органів. Якщо ви маєте 40+ років, то таке обстеження потрібно проходити двічі на рік. Я сам так роблю. Розумію, що зараз це складно, затратно, але це потрібно робити.

 

Медичний бізнес, який дуже специфічний і є клініки, які занадто захоплюються маркетингом, але це не правильно. Байдуже, чи це приватна чи державна клініка, лікар повинен спочатку лікувати, а заробіток – на другому місці, – каже Євген Гончарук.

Цікаво, що у «Валєо» взагалі немає черг. Адже у них діє попередній онлайн запис. Записатися можна на сайті медцентру або за номерами: 

  • (050) 375-37-44;
  • (096) 260-80-40;
  • (0362) 65-39-24.

Клініка «Валєо» – це альтернатива поліклініці, але без черг. Там є вузькі спеціалісти та, все, що потрібно для того, аби пацієнт в одному місці  за кілька годин був обстежений від А до Я.

Перевірять там і маленьких пацієнтів.

З ними складніше, адже специфіка дуже серйозна, відповідальність теж зовсім інша. У нас є і лікар Айболить, і мультики, бо відвідування лікаря для дитини – це стрес, тому ми робимо усе можливе, аби маленькі пацієнти відчували себе як удома.  До дітей потрібний специфічний підхід. І лікарі, які можуть знайти з дітками спільну мову – це суперлікарі. І у нас такі є, – розповів Євген Гончарук.

У період пандемії коронавірусу актуальним стало питання, де можна швидко на надійно зробити ІФА або ПЛР-тест. У медичному центрі «Валєо» такі дослідження також роблять. Знайти медичний центр можна на території обласної лікарні, що на вулиці Київській, 78.

Тож, чи корисно пити воду та скільки літрів на день потрібно випити, щоб бути здоровим?

Воду корисно пити. Є дуже різні точки зору щодо того, скільки її потрібно пити, і коли. Моя точка зору така: воду потрібно пити тоді, коли у Вас є спрага, – зауважив керівник першого приватного медичного центру у Рівному Євген Гончарук.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень