Обмін старих ламп на LED: Скільки ламп вже обміняли мешканці Рівненщини

І як це можна зробити

Понад місяць тому на Рівненщині стартував безплатний обмін старих ламп на LED.

За цей час програмою обміну скористалися тисячі жителів нашої області. У відділеннях «Укрпошти» люди обміняли близько 500 000 ламп, повідомив керівник Рівненської ОДА (ОВА) Віталій Коваль.

На сьогодні обмін доступний і у великих містах, і в малих населених пунктах. Загалом на Рівненщину надійшло понад 680 000 світлодіодів, які розподілені по відділеннях Укрпошти області. Проєкт триває.

 

До слова, LED-лампи у 8 разів економлять енергію, тому на рівні області є можливість  зекономити 30-40 МВт, – каже Віталій Коваль.

Нагадаємо, заяву на обмін ламп можна подати в «Дії», а також без попередньої реєстрації у застосунку. Втім, у такому разі лампи обміняють лише за їх наявності. Мешканці сіл з населенням менш як 2 000 людей, можуть обміняти лампи у відділенні «Укрпошти» без попередньої реєстрації в «Дії».

Джерело: Сайт Рівненської ОДА (ОВА)

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень