На Рівненщині запровадили обласну відзнаку для освітян

На це в обласному бюджеті заклали майже 25 тис. грн

Нову обласну відзнаку цього року запровадили на Рівненщині. 

Окрім конкурсів «Учитель року», «Джерело творчості», фестивалю педагогічних ідей, з’явилася відзнака «Відмінник освіти Рівненщини».

Так влада області прагне підняти престиж професії та популяризувати роботу педагогів.

Загалом, на заохочення працівників освіти в обласному бюджеті на 2021 рік заклали 500 тис. грн.

Так, в рамках Обласної програми розвитку освіти на 2019-2021 рік передбачено  фінансування різних заходів, які мотивуватимуть працівників освіти працювати краще.

Йдеться, зокрема, про обласні премії «Десять по п’ять», які передбачають виплату 10 працівникам освіти грошових заохочень, розміром у п’ять посадових окладів.

Між тим, на проведення конкурсів «Учитель року» та «Джерело творчості» в бюджеті передбачили 120 тис. грн. А орієнтовний обсяг фінансування нової відзнаки «Відмінник освіти Рівненщини» складає 24,6 тис. грн.

Джерело: відділ пресслужби Рівненської обласної ради

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень