Обаму і Путіна знають у світі найкраще

При цьому рейтинг популярності Путіна у самій Росії значно вищий, ніж у світі

Лідери Росії та США Володимир Путін і Барак Обама визнані найбільш впізнаваними політиками у світі. Про це свідчать дані опитування Міжнародного дослідницького центру WIN/Gallup International.

У ході дослідження також з'ясувалося, що лідерство щодо схвалення в світі належить президентові США Бараку Обамі (його діяльність схвалюють 59% опитаних), за ним йдуть канцлер Німеччини Ангела Меркель (42% підтримки), прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон (37% схвалення) .

Дії Путіна, як випливає з результатів опитування, схвалюють 33% респондентів. При цьому він виявився одним з небагатьох політиків, чия популярність у власній країні вище, ніж загалом у світі.

За матеріалами korrespondent.net

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень