Новим «Містером Всесвіт» став українець

Цей титул колись носив Шварценеггер

Ліворуч - володар титулу Олег Борзенко. Праворуч - 5-разовий і найвідоміший чемпіон на конкурсі "Мr. Universe" Арнольд Шварценеггер.

Культурист з Чорноморська, що на Одещині, Олег Борзенко став переможцем турніру «Mr. Universe», який проходив у Лісабоні під егідою Всесвітньої аматорської асоціації бодібілдингу (WABBA).

Як повідомив «Думській» тренер спортсмена Андрій Толкач, нашого земляка визнали найкращим в категорії 175 см.

Олегу 27 років, він інструктор з бодібілдингу та фітнесу. Працює в одному із залів Одеси.

Усе почалося з армії, - розповідає спортсмен. - Мріяв служити в спецназі. Для цієї роботи потрібно було володіти міцною статурою, дисципліною і самовіддачею.

 

В армії для мене усе склалося найкращим чином. Командир батальйону дуже любив «залізний» спорт. Головною умовою, аби піти в звільнення, був жим штанги лежачи - 100 кг. Природньо, кожен з нас був зацікавлений в цьому, тож увесь свій вільний час я проводив зі штангою.

 

Після перших трьох тижнів я почав чути від своїх товаришів по службі, що є прогрес. Це давало мені ще більше мотивації. У звільнення я почав ходити дуже часто. Після строкової служби я продовжував бути вірним своїй мрії потрапити до спецназу й на другий день після демобілізації стояв біля воріт нашого міліцейського батальйону особливого призначення.

 

Почав служити та не кидав займатися «залізним» спортом. Через якийсь час мені запропонували позайматися з Андрієм Толкачовим - одним із кращих фахівців в цьому виді спорту. Через сім місяців я посів друге місце на всеукраїнському конкурсі «Сталевий Промінь».

На жаль, був період, коли я не брав участь у змаганнях, але не припиняв тренуватися і тримати себе в формі.

23 листопада 2020 року Олег Борзенко став срібним призером на Кубку України у Львові і відразу отримав пропозицію їхати до Португалії на «Mr. Universe», де переміг.

Асоціація WABBA була створена в 1975 році легендою бодібілдингу, конкурентом Арнольда Шварценеггера Сержем Нюбре. Зараз це одна з найбільших федерацій культуризму планети.

 Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень