Нових голів РДА на Рівненщині представили офіційно (ФОТО)

Коваль представив Коваля і не тільки

Олег Піщанський та Олександр Коваль

У Березнівської і Костопільської райдержадміністрацій – нові керівники.

Їх офіційно представив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Березнівською РДА керуватиме Олег Піщанський – в минулому керівник відділу містобудування та архітектури Березнівської РДА. Згодом став першим заступником голови РДА.

 

На посаду керівника Костопільської РДА призначили Олександра Коваля.

Новопризначений керівник Костопільщини в минулому був першим заступником очільника РДА. А ще раніше Олександр Коваль працював на посаді начальника Управління Держгеокадастру у Костопільському районі Рівненської області. 

Олександр Коваль та Віталій Коваль

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль зауважив, що сьогодні всі органи влади повинні об‘єднатися задля ефективної роботи.

Завершення децентралізації, впровадження реформ, боротьба з нелегальними АЗС, незаконною вирубкою лісу, пошук і залучення інвесторів до розвитку регіону - це ті пріоритетні завдання, які очільник області поставив перед новими керівниками Березнівського і Костопільського районів.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень