Новий виклик для водіїв: багато з них більше не зможуть виїжджати

Через фінансове питання

Ціни на нафту впливають на вартість пального. Автовласникам залишається стежити за ситуацією та обирати заправки з найбільш вигідними цінами

В останні тижні українські автомобілісти зіткнулися з черговим зростанням цін на паливо.

Особливо помітно подорожчав найпопулярніший вид бензину – А-95.

Станом на 29 січня середня вартість цього палива досягла 56,32 грн за літр, що на 63 копійки більше, ніж два тижні тому. Таким чином, заправка стандартного 50-літрового бака коштує автовласникам в середньому 2816 грн.

Що спричинило зростання цін?

Експерти ринку зазначають, що подорожчання палива у січні було викликано кількома ключовими факторами:

  • Зміни на глобальному нафтовому ринку – на початку року спостерігалося зростання світових нафтових цін, що неминуче вплинуло на вартість нафтопродуктів в Україні.
  • Підвищення акцизів – зростання податкового навантаження на паливо стало додатковим фактором подорожчання.

Ринкові механізми та запаси – оператори ринку частково компенсували зростання закупівельних цін шляхом старих запасів пального, але з вичерпанням цих ресурсів вартість палива скоригувалась вгору.

Попри січневе підвищення, експерти погоджуються, що найближчим часом паливо дорожчати не повинно.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень