Рівненщина – Лідер + якими шафками користуватимуться першачки (ФОТО)

Таргонський закликав «Творити!»

Рівненщина є лідером нового освітнього простору, це зазначив Віце-прем’єр Геннадій Зубко.

У рамках реформи освіти «Нова українська школа» в області активно реалізується проект, що створює школи, в яких хочеться навчатися. 

Говорить начальник управління освіти і науки області Григорій Таргонський:

Мені надзвичайно приємно, що Рівненщину відзначили лідером. І я, користуючись нагодою, хочу подякувати всім, хто долучився. Я закликаю: робіть, творіть. Новий освітній простір – це не лише школи, це і довкілля, і ПТУ, і виші.

18 травня на сесії обласної ради будуть розподілені понад 40 мільйонів гривень на субвенції місцевим бюджетам на Нову українську школу.

Нині на Рівненщині функціонує 20 опорних шкіл і 48 філій. У 175 школах організоване інклюзивне навчання, яке охоплює понад чотири сотні учнів. Впроваджено Новий освітній простір у школах с. Горбаків, с. Пісків, с. Корнин, м. Острог, м. Рівне у ДНЗ с. Обарів.

До слова, отакі шафки виробництва Польщі можливо з'являться у школах, вартість однієї - від 1500 грн.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень