Нові кадрові призначення на ХАЕС

Заступником гендиректора став уродженець Рівненщини

Заступником генерального директора з інфраструктури «Хмельницької атомної електростанції» днями призначили Віктора Демидюка.

Він народився в Острозі у 1958 році. Закінчив Львівський політехнічний інститут та Київський державний економічний університет.

Працював на посадах інженера-електроніка та інженера-налагоджувальника ряду підприємств, інженера цеху ТАВ Хмельницької АЕС, головного економіста виробничого підприємства «Атомремонт», заступника директора ВАТ «Вайберг», начальника відділу соціального розвитку ХАЕС, заступника генерального директора з кадрів і соціального розвитку ХАЕС.

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Теги: ХАЕСкадри
Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень