Нові обмеження чекають мешканців Рівненщини. З посиленням карантину

Якщо область потрапить у «червону» зону 

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

У разі посилення карантинних обмежень на Рівненщині, тобто переходу в «червону зону», на місцевих жителів чекають додаткові обмеження. Нині область у «жовтій зоні», але про обмеження влада попереджає вже. Тож, під забороною буде

робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень на виніс, ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів, непродовольчих ринків  і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів. Під табу - проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів, робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки. 

Олена Гандзюк вакцинувалася одна з перших. Фото з мережі.
Олена Гандзюк вакцинувалася одна з перших. Фото з мережі.

Однак, обмеження не будуть застосовуватись, якщо у всіх відвідувачів та співробітників буде наявний зелений COVID-сертифікат – тобто вони будуть повністю вакциновані проти коронавірусної хвороби, пояснила під час брифінгу координаторка із вакцинації в області Олена Гандзюк:

 - На «червоному» рівні дитячі садки та 1-4 класи шкіл будуть працювати у звичайному режимі без вимоги 100-відсоткової вакцинації  педколективу.

 

Водночас працівники сфери освіти входять до переліку представників професій, які підлягають обов’язковій вакцинації.

 

Фактично, це означає, що у «червоній» зоні без щеплення вони зможуть працювати до 7 листопада. Саме тоді вступає в дію наказ МОЗ.

Посадовиця також нагадала, що в «червоній зоні» дозволяється робота банків, АЗС, аптек ветеринарних та всіх продовольчих магазинів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень