Нові круті майданчики для дітей і любителів спорту планують ставити у Рівному

Крім того, в місті мають напрацювати нові критерії якості та безпеки дитячих і спортивних майданчиків

Дитячий майданчик десь в Україні. Можливо, щось подібне незабаром з'явиться і в Рівному. Фото з мережі
Дитячий майданчик десь в Україні. Можливо, щось подібне незабаром з'явиться і в Рівному. Фото з мережі

Нові – більш якісні та безпечні – спортивні і дитячі майданчики мають з’явитися у Рівному. Коли саме і в якій кількості – поки невідомо. Цими питаннями має зайнятися спеціальна комісія, яку вирішили створити при міській раді.

Її повна офіційна назва: тимчасова контрольна комісія з вивчення питання безпеки та потреби розміщення дитячих і спортивних майданчиків на території Рівненської міської територіальної громади.

Як вона працюватиме і чим саме буде займатися, на засіданні профільної постійної комісії пояснила депутатка Рівнеради Оксана Майборода:

Депутатка Рівненської міської ради та заступниця начальника тресту зеленого господарства Оксана Майборода
Депутатка Рівненської міської ради та заступниця начальника тресту зеленого господарства Оксана Майборода

– Будуть запрошені спеціалісти і ми разом на цій комісії розробимо критерії якості та безпеки дитячих і спортивних майданчиків. Ці рекомендації надамо балансоутримувачам, а щодо міських майданчиків, то будемо планувати витрати на фінансування: на ремонти і встановлення нових майданчиків там, де це потрібно.

 

За участі експертів ми проаналізуємо, де саме є потреба у створенні нових майданчиків.

 

Це мають бути не типові, а більш якісні майданчики і зони для відпочинку та заняття спортом, які будуть у пішій доступності від дому в тому чи іншому районі.

Крім того, за її словами, усі майданчики міста облікують, а інформацію про них внесуть на Геопортал. Вказуватимуть не лише адресу, а й балансоутримувача, який відповідає за стан об’єкта. Це має допомогти людям швидше вирішувати проблеми у разі їх виникнення, переконані депутати.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень