Нове державне свято та додатковий вихідний влітку для українців (ОФІЦІЙНО)

Щоправда, цьогоріч відпочити у цей день, вочевидь, не вдасться

31 травня Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо встановлення святкового дня - День Української Державності».

Він уніс зміни до ст. 73 Кодексу законів про працю, якими включено до переліку святкових днів День Української Державності.

Відзначатиметься це свято щорічно 28 липня, у День Хрещення Київської Русі.

Свято встановлене Указом Президента України Володимира Зеленського від 24 серпня 2021 року, підписаним під час урочистостей до тридцятої річниці незалежності.

Тоді під час своєї промови на урочистому засіданні Верховної Ради України Володимир Зеленський також повідомив, що внесе законопроєкт, за яким День Української державності стане вихідним днем.

Відповідне рішення Верховна Рада ухвалила 31 травня 2022 року.

 

Зараз документ скерований на підпис Президента України.

Нагадаємо також, що Законом № 2136-ІХ встановлено додаткові правила на час воєнного стану, а саме про скасування офіційних святкових та неробочих днів.

Ці дні наразі є звичайними робочими днями й оплачуються у звичайному порядку.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень