Нова реформа міліції

Наркозлочинності протидіятиме новий підрозділ Національної поліції

У структурі міліції створюється принципово новий Департамент протидії наркозлочинності. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Він зазначив, що новий підрозділ створюватиметься «з нуля», з урахуванням нових конкурсних процедур. Працівників розформованого Управління протидії незаконному обігу наркотиків взагалі не планують використовувати при наборі співробітників до новостворюваного Департаменту протидії наркозлочинності.

«За фактом атестації старих співробітників будемо вирішувати остаточно, але – одна з ключових моделей розвитку нової структури – для чистоти рішення – взагалі не використовувати колишніх працівників УПНОН у новій структурі боротьби з наркозлочинністю», – підкреслив глава правоохоронного відомства.

Він також додав, що чесні працівники, які пройдуть переатестацію, зможуть продовжити службу в інших підрозділах поліції.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень