Агресивна мутація коронавірусу: низка країн зупинила авіасполучення з Британією

Британські вчені проводять власне дослідження

Частина європейських країн зупинили авіасполучення з Великою Британією через новий штам коронавірусу, який виявили на острові. Він вважається на 70% небезпечнішим, ніж уже відомий штам SARS-CoV-2.
 
Про це повідомляє Вголос із посиланням на France 24.

Бельгія закрила авіа- та залізничне сполучення з Британією з 20 грудня. Обмеження діятиме добу, але ймовірно буде продовжене.
 

Нідерланди оголосили про припинення авіасполучення з Великою Британією до 1 січня. У країні вже виявили перші випадки зараження мутацією, яку спершу виявили у Британії.
 

Відповідні заходи також вводять Австрія та Італія. Про терміни обмежень наразі не повідомляється.

Крім того, припинити авіасполучення збираються й Німеччина з Францією.

Нагадаємо, 14 грудня міністр охорони Здоров'я Великої Британії Метью Хенкок заявив, що в країні виявили новий штам коронавірусу SARS-CoV-2, який поширюється швидше.

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон зазначив, що новий генетичний варіант вірусу може бути на 70% більш заразним.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень