Нова лялька Барбі - точна копія американської гімнастки

Олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики американка Габріель Дуглас розповіла про те, що вона стане прототипом нової ляльки Барбі. Вона також представила на своїй сторінці в соціальній мережі фотографію зі своєю персональною новою лялькою.

Дуглас стане прототипом ляльки для традиційної лінійки компанії Mattel - "Barbie Shero". Раніше героями цієї серії ставали балерина Місті Коупленд, режисер Ава Дюверном й актриса Еммі Россум.

Коли Дуглас вперше побачила власну ляльку, каже, що їй мову відняло, а потім назвала це божевіллям. Пізніше спортсменка додала, що дуже пишається тим, що Mattel вибрали саме її. У дитинстві вони з сестрою постійно грали в ляльки, але вона навіть не могла подумати, що колись стане прототипом популярної іграшки.

Дуглас порадила дівчатам побільше мріяти й ламати бар'єри стереотипів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень