Нова «тисяча від Зеленського»: на що можна буде витратити гроші в цьому році?

Уряд обіцяє оприлюднити деталі нової програми до 15 листопада

Уряд готує нову програму одноразової допомоги — по 1000 гривень кожному українцю, включно з дітьми. Про це повідомила прем’єр-міністр Юлія Свириденко.

Отримані кошти можна буде використати на оплату комунальних послуг, купівлю ліків, книжок або ж переказати на підтримку Збройних сил України. Остаточний список напрямів витрат ще уточнюють.

Свириденко нагадала, що минулого року понад 14 мільйонів громадян уже отримали аналогічну допомогу. Більшість використала гроші на комунальні платежі (58%), мобільний зв’язок (22%) та заклади харчування (4%).

Уряд обіцяє оприлюднити деталі нової програми до 15 листопада.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Анна Карпець

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень