"Нобеля" у медицині присудили за лікування малярії

Премію в галузі фізіології та медицини розділили троє вчених

Нобелівську премію в галузі фізіології та медицини розділили троє вчених – одну половину розділили Вільям С. Кемпбелл і Сатоши Умура за відкриття нових способів лікування захворювань, викликаних черв'яками-паразитами, другу отримав Юю Ту, який відкрив новий спосіб лікування малярії. Про це повідомив Нобелівський комітет у столиці Швеції Стокгольмі.

Цього року сума премії становить 953 тисячі доларів. На неї претендувало 327 вчених, з них 57 – вперше.

Нагадаємо, в минулому році Нобелівська премія з фізіології і медицини дісталася американському вченому Джону О'Кифу і норвезькій парі дослідників Мей-Брітт і Едварду Мозеру за відкриття клітин мозку, які складають систему позиціонування тіла в просторі.

Усі деталі у Twitter премії.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень