Ніяк не вспокояться: біля кордону з Рівненщиною Білорусь розгортає додаткові польові штаби (ФОТО)

А ще, вони вкотре продовжили навчання

У Білорусі розгортають додаткові польові штаби та збільшують кількість місць мобільного зв'язку поблизу кордонів з Рівненщиною. Про це повідомляє моніторингова група «Белорускі Гаюн».

Згідно з останніми даними за два тижні у Білорусі було помічено рух військової техніки ВС РБ.

 

Окрім того, поблизу кордонів з Рівненщини було розгорнуто нові польові табори, нові місця дислокації мобільного зв'язку у населених пунктах. 

У Брестській області: 

  • Богданівка (Лунінецький район). В агромістечку стоїть мобільний вузол зв'язку П-261 ЗС РБ (фото №2). — 53 км від Рівненщини  
  • Добра Воля (Лунінецький район). Стоїть наметовий польовий табір (фото №3), поруч риють фортифікаційні споруди (фото №4). —  60 км від Рівненщини

Також відомо, що навчання білоруської армії продовжено як мінімум до 17 вересня.

Про це свідчить графік проведення навчань на білоруських полігонах.Навчання відбуватимуться і на полігоні «Брестський» — єдиному з білоруських полігонів, на якому цього тижня не буде жодного вихідного.

Нагадаємо, навчання почалися ще 29 квітня.

Білоруська армія стала більш підготовленою для оборонних операцій, але вона, як і раніше, не підготовлена  до масштабного наступу через відсутність реального бойового досвіду. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень