Німецький суд визнав техно музикою. Офіційно

А діджеїв - музикантами

Федеральний суд Німеччини прирівняв рейви до концертів, жанр техно офіційно визнав музикою, а діджеїв - музикантами.

На думку суду, відвідувачі вечірок переважно приїжджають у клуби заради виступів діджеїв, тому тепер вечірки прирівняли до концертних заходів, самих діджеїв - до музикантів (і, відповідно, їхнє обладнання - до музичних інструментів).

Ось цитата з постанови:

Публіка здебільшого зосереджується на діджеях, а після закінчення сету залишає танцмайданчик. Це означає, що діджей - як це буває на концертах - на першому плані.

Тепер організатори вечірок повинні платити податок розміром 7% з виручки, а не 19%, як було передбачено раніше. 7% - податок, призначений для культурних установ, 19% - для розважальних. Більш низька податкова ставка допоможе клубам краще заробити. Тим більше що зараз вони переживають не кращі часи: через коронавірус німецькі клуби зачинені до 30 листопада.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень