Німецькі тренери почали підготовку українських рятувальників у Рівному (ФОТО)

Вони відпрацюють сценарії надання допомоги постраждалим у ДТП

На Рівненщині розпочалася серія тренінгів для підрозділів ДСНС по роботі зі спеціальними аварійно-рятувальними машинами легкого типу (САРМ-Л). Такі автомобілі у Рівному отримали минулого тижня.

Тренінг відбувається у рамках проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями», який проводить Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ.

У такому навчання задіяні 52 українських рятувальника з Рівненської,  Волинської, Львівської, Закарпатської, Житомирської областей та міста Києва.  Вони відпрацьовуватимуть дії щодо надання допомоги постраждалим у разі ДТП та при деформації автомобілів. Головна мета навчання – врятувати людину з деформованого автомобіля у найкоротший  час.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень