Ніколи не робіть цього ввечері, щоб не накликати на себе хвороби й біду

Вірити у це чи ні – вирішувати вам, але знати прикмети не завадить

Ввечері, коли заходить сонце, наші предки старалися бути вдома і дотримуватися певних правил. Люди вірили, що у цю пору доби темні сили можуть зашкодити.

Найпоширеніші заборони, яких дотримувалися люди

  • Виносити сміття

Люди вірили, що речі, викинуті ввечері, можуть потрапити у недобрі руки і так людина може втратити здоров’я і щастя.

  • Позичати гроші

Грошова енергія ввечері йде на спад, тому не варто розлучатися зі своїми грішми. Хто б вас не просив грошей, попросіть його прийти зранку, якщо все ж готові позичити гроші.

  • Прибирати в будинку

Люди вірили, що разом з виметеним сміттям з дому вимітаються й гроші. А, якщо помити підлогу, то оселю покинуть любов, щастя, удача.

  • Виливати воду, в якій купали немовля

Ця вода має особливу енергетику, вірили люди. Якщо вилити її на ніч, тоді малеча може підхопити проблеми зі здоров’ям. Тож краще воду після вечірнього купання вилити зранку.

  • Залишати на кухні ніж і брудний посуд

Залишений на ніч на столі ніж може накликати хвороби та сварки в дім. А брудний посуд засмутить домовика, тож удача може покинути родину.

Цей матеріал має ознайомчий характер, його не слід сприймати як вказівку до дії або ж абсолютну істину. Астрологія, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй, нумерологія та інші подібні речі не є академічними науками, тож перевірити їх науковими методами нереально. Прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути суто випадковими.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

Більше оголошень