«Ніколи не пізно!»: у Рівному відбудеться унікальна зустріч із художницею та поетесою із Праги (ВІДЕО)

Яка родом із Рівненщини

Колаж Радіо Трек
Колаж Радіо Трек

Унікальна зустріч з поетесою та художницею із Праги відбудеться у Рівному вже цієї суботи 26 червня о 16 годині.

В обласну бібліотеку, що на вулиці Короленка, 6, завітає Оксана Заєць. Вона родом із села Великий Олексин, що біля Рівного, але вже 5 років живе у Празі.

На фото Оксана Заєць
На фото Оксана Заєць

Минулого року Оксана Заєць випустила поетичну збірку «Ти знаєш...». Збірка вийшла якраз під час карантину, тому жодних презентацій в Україні поетеса не робила.

– Основним під час зустрічі буде презентація поетичної збірки. А оскільки я ще й художник, то зробила відеофільм своїх полотен. Назбиралося вже близько 40 картин, то покажу відео.

 

Оскільки я давно займаюся декоруванням стрічками, то салон «Надя» надав кілька капелюхів, щоб я показала, як стрічками можна задекорувати капелюх. Також показу брошки зі стрічок.

 

Покажу три вишиті стрічками картини й три наволочки. Це як моє хобі. Це те, що допомагає мені жити, – розповіла Оксана Заєць у коментарі для Радіо Трек.

Оксана Заєць також пояснила, що творчою зустріччю вона хоче показати, як людина, яка втратила роботу, може змінити своє життя.

– Я втратила роботу у 50 років. Довгий час я працювала в обласній адміністрації та коли змінилися політичні еліти – лишилася без роботи. Певний період думала, як знайти себе у цьому житті. І тоді почала писати вірші та малювати.

 

Були великі сумніви, чи воно мені треба, але зважилася поширювати це у соціальних мережах, і пізніше перейшла до збірки. Потім показала свої картини, людям вони теж сподобалися. І навіть почали розкуповувати.

 

Я самоук у малюванні та новачок у поезії, – поділилася Оксана Заєць.

До слова, збірку поезій Оксани Заєць під час творчої зустрічі можна буде навіть придбати.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень