Ніколи не думала, що так скажу: українка порівняла людей у містах Польщі та України

Дуже відрізняються

Хмельничанка Анастасія Щепановська, яка нині мешкає у польському Щецині в інтерв’ю виданню Поділля News, розповіла про своє життя за межами України.

Щойно я оселилась в польському Щецині (місто близьке за розмірами до Хмельницького), мені не вистачало спілкування з моїми хмельницькими друзями.

 

Здавалось дивним те, що в Щецині після 20:00 всі вулиці та дитячі майданчики порожні й немає змоги завести якісь бесіди з людьми, як це можна зробити з мамами на ігровому майданчику у Хмельницькому.

Але після шести років проживання у Польщі Анастасія до цього звикла, її робочий графік став дуже щільним і в ньому не залишилось місця на зайві теревені, тому ця проблема самоліквідувалась, - зазначає українка.

Зараз у мене немає часу на спілкування з багатьма друзями.

Також українка розповіла, що проживання у Щецині нічим особливим не наповнило її життя, бо і в Хмельницькому вона завжди працювала і мала достойну заробітну плату.

Щецин. Фото з мережі

Переконана, що якщо людина активна і йде до своєї мети, то забезпечити себе зможе і в Хмельницькому, і в Щецині.

Щодо відмінності людей у двох містах - поляки більш дипломатичні та нейтральні, а українці в Хмельницькому імпульсивні, - ділиться хмельничанка.

Навіть під час короткого візиту до Хмельницького у воєнний час я помітила, наскільки люди тут привітні та доброзичливі.

 

Такого вайбу не бачу у своєму польському місті. 

 

До того ж, за моїми спостереженнями, хмельничани мають кращу освіту і вищий інтелектуальний рівень, ніж люди мого польського містечка.

 

Ніколи не думала що так скажу, але це правда.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень