Нічні морози, дощі та сніг: де буде найбільш мокро та холодно

Відомо, коли українцям чекати тепла

У вівторок 12 квітня погода в Україні знову демонструватиме синоптичні крайнощі. Про це попередила синоптик Наталка Діденко.

Вночі у західній частині України буде від +2 до -2 градусів, у Карпатах місцями до -3...-6 градусів. На Півночі вночі очікується 0...+5 градусів. А у південній частині, більшості Центру та на Сході України мінімальна температура повітря становитиме +4...+10 градусів.

Вдень найхолодніше буде на Сумщині, Полтавщині, Дніпропетровщині, Запоріжжі. У цій смузі завтра вдень очікується не вище +6...+9 градусів. На решті території України денна температура повітря коливатиметься в межах +7...+13 градусів. Найтепліше буде на Луганщині. Там очікується +14...+17 градусів.

Опадів у вівторок не очікується лише на Київщині та Чернігівщині.

У східних областях, на північному сході у вівторок пройде дощ, на Сумщині, Харківщині, Полтавщині місцями можливий мокрий сніг. Опади можуть бути сильними

 

У південній частині України дощ пройде переважно вночі та вранці, вдень стихне.

 

У центральних областях опади найбільш ймовірні на Дніпропетровщині та Полтавщині. На Черкащині, Кропивницькому з районами - місцями невеликий дощ. На Вінниччині буде сухо.

 

У північній частині України дощ та мокрий сніг завтра очікуються у Сумській області.

 

На Житомирщині лише вдень – невеликий дощ.

 

У західних областях вночі буде холодно та сухо, вдень місцями невеликий дощ, в Карпатах з мокрим снігом

За прогнозом Наталки Діденко, 13-15 квітня трохи потепліє Проте з 16-18 квітня у західних, північних та центральних областях України очікується чергове похолодання та можливий мокрий сніг.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень