Нічні «мінуси» та сніг: Якою буде погода на Рівненщині в найближчу добу

Учасникам дорожнього руху варто бути обережними

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Завтра, 7 лютого, на Рівненщині буде хмарно з проясненнями.

Вночі часом йтиме невеликий сніг, а день мине з мокрим снігом. На дорогах буде ожеледиця, повідомили синоптики Рівненського гідрометцентру.

Вночі буде -4...-9 градусів, а вдень синоптики прогнозують від -4 до +1.

Вночі атмосферний тиск буде падати, а вдень – рости.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень