Нічна бійка біля ресторану на Ювілейному: що сталося (ФОТО/ВІДЕО)

Інцидент на вулиці Макарова

Масова бійка біля закладу громадського харчування на вулиці Макарова сталася у п’ятницю близько опівночі. Фото та відео опублікували на сторінці rivne_1283 в Instagram, зазначивши:

за словами свідків, бійку розпочали іноземці молодого віку.

 
 
 
 
 

Однак даних про іноземців патрульна поліція не підтвердила, оскільки адресу проживання в учасників бійки не уточнювали, повідомляє Радіо ТРЕК з посиланням на «Рівне вечірнє».

У п’ятницю, близько 24:00 години, патрульні отримали повідомлення про те, що на вулиці Макарова чоловікові заподіяли тілесні ушкодження.

 

Чоловік 1992 року народження зазначив, що під час відпочинку в закладі «KINZA», виник конфлікт з невідомою особою. Останній заподіяв тілесні ушкодження та зіпсував йому одяг, розповіла речниця патрульної поліції Наталія Воєвода.

Потерпілий повідомив, що наразі почувається добре, претензій ні до кого немає, допомоги поліцейських не потребує. Заяву писати він відмовився, у разі необхідності звернеться до Рівненського відділку поліції.

Зауважимо, що відповідно до нових умов карантину, закладам громадського харчування у Рівному дозволено працювати до 24:00 години (якщо вони мають відповідний дозвіл управління торгівлі) за умови перебування міста у жовтій зоні.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень