Нічна погоня у Рівному: від патрульних тікала 24-річна водійка Hyundai

З нею був пасажир

Патрульні повідомили деталі нічної погоні, яка сталася вчора у Рівному.

Як з’ясувалося, за кермом легковика Hyundai, який втікав від поліцейських, була 24-річна жінка.

Під час спілкування з водійкою, копи звернули увагу на 46-річного пасажира, який помітно нервував та уникав спілкування з правоохоронцями. Тому інспектори вирішили провести поверхневу перевірку.

Під час огляду в жінки та чоловіка виявили 4 пакетики з білою речовиною, зовні схожою на наркотики.

Для встановлення всіх обставин на місце події викликали слідчо-оперативну групу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень