«Ні послуг, ні авто»: біля Рівного автомайстер викрав «Мазду» клієнта. Тепер «відсидить» (ФОТО)

А перед цим потрапив на ній у ДТП

Іще 15 травня 35-річний житель Рівненського району залишив свій легковик «Mazda 323» 40-річному майстрові із фарбування у селі Городок. Утім, майже за три місяці не отримав... ні послуг, ні авто.

Пофарбований транспортний засіб мав забрати через декілька тижнів, однак «спеціаліст» постійно переносив термін виконання робіт. Коли замовник приїхав на початку серпня,  авто у гаражному боксі не виявив. Тоді із заявою звернувся до правоохоронців.

Поліцейські встановили, що 40-річний житель села Городок вирішив поїхати у своїх справах, тож взяв автомобіль, який привезли йому на обслуговування.

 

Не впоравшись із керуванням, під час руху допустив наїзд на бетонну конструкцію, внаслідок чого легковик зазнав механічних ушкоджень.

 

Виявили авто правоохоронці за місцем проживання зловмисника.

За фактом незаконного заволодіння транспортним засобом слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 289 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Відомо, що раніше у поле зору правоохоронців 40-річний чоловік не потрапляв. Але за скоєне йому може загрожувати до п’яти років позбавлення волі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень