«Ні геноциду українського народу!!!» - сказали депутати Рівненської обласної ради

«Світ має почути позицію українців»

Депутати Рівненської обласної ради провели позачергове засідання, на якому одностайно – 51 голос, затвердили звернення до глав держав Великої сімки, зокрема Президента США Джо Байдена, а також лідерів країн-членів НАТО щодо необхідності закриття неба над Україною.

У зверненні відзначено, що безжальні бомбардування й обстріли, що їх проводять військові країни-агресора фактично є свідченням бажання винищити український народ.

 

Отож Україна конче потребує закриття неба, щоб уникнути нових жертв, рахунок яких на десятий день війни іде на тисячі.

Своєю чергою, начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль звернувся до депутатів Рівненської обласної ради з проханням залучати мешканців своїх округів до збору підписів на підтримку звернення про закриття українського неба. «Світ має почути позицію українців» – наголосив пан Коваль.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень