Незаконну зарплату виплачували у лабораторному центрі Держсанепідемслужби

Про результати перевірки повідомляє Державна фінансова інспекція в Рівненській області

Державною фінансовою інспекцією в Рівненській області проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності Державної установи «Рівненський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» і виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат ресурсів, на загальну суму 774 тис. гривень.

Зокрема, протягом трьох років за рахунок коштів центру оплачувались комунальні та телекомунікаційні послуги фактично спожиті іншою юридичною особою, якою використовувались окремі приміщення центру. Загалом установі завдано матеріальної шкоди на 314 тис. гривень.

Окрім того, з порушенням законодавства (у завищеному розмірі), в грудні 2014 року 204 працівникам центру виплачено 315 тис. грн матеріальної допомоги на оздоровлення. Відповідно на 106 тис. грн зайво нараховано та перераховано єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.  

Під час проведення ревізії ревізорами виявлено також на 10 тис. грн порушень, пов’язаних із недоотриманням доходів державним бюджетом, 24 тис. грн становлять незаконні виплати заробітної плати та нестача матеріальних цінностей - 5 тис. гривень.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Рівненської області.

                                                                     

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень