Неймовірна краса: українка створила для Gucci унікальні вишиті сукні (ФОТО)

Витонченість, фольклор та українська вишивка – основа колекції Vita Kin для Gucci Vault

Українська дизайнерка Віта Кін представила капсульну колекцію, до якої увійшли вишиванки та сукні у традиційному українському стилі з шикарними силуетами у стилі 1970-х. 

У капсулу увійшли неймовірно красиві міді та максі-сукні, спідниця, шалі, кейп та вишиванка.

Всі вироби доповнені вишивками в українському стилі, фестонами, аплікаціями, рукавами-ліхтариками, а виготовлені з лляної тканини.

Купити її можна виключно в концепт-сторі та на сайті Gucci Vault.

Спідниця коштуватиме 950 євро, кейп – 1835 євро, вишиванка – 1190 євро, а сукні від 1650 до 2100 євро.

Деякі позиції вже повністю розпродано.

Концепт-стор Vault від Gucci запущено, щоб надавати можливість молодим дизайнерам з усього світу продавати свої вироби та розповідати про свою творчість.

Цим і скористалася українка Віта Кін. Дизайнерка запустила свій однойменний бренд у 2008 році. Спочатку дизайнер надихалася традиційною українською вишиванкою, згодом її дизайни еволюціонували, а сьогодні вона намагається використати вікові техніки з усього світу.

Джерело: Сьогодні

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень