Невідомий вертоліт помітили біля кордонів України: Допомагає шукати ухилянтів?

Борт пролетів поруч з чотирма пунктами пропуску

Пункт пропуску «Рава-Руська-Гребенне» може контролюватись авіацією. Там, як і в інших прикордонних до Польщі селах помітили невідомий вертоліт без розпізнавальних знаків.

Цей факт зафіксував радар Flightradar24, який дозволяє відстежувати більшість літаків, що здійснюють приватні, чартерні та цивільні авіарейси в режимі реального часу. На мапі польоту помітно, що борт рухався в межах польсько-українського кордону 26 лютого., пише видання «Телеграф».

Спочатку вертоліт вилетів з польського аеродрому в Арламуві. Потім згідно з мапою польотів, борт пролетів біля кордону з Україною та поруч з новим прикордонним пунктом «Нижанковичі».

Далі Airbus Helicopters H135 полетів в бік пропускного пункту «Медика-Шегині». Звідти попрямував до Корчової, яке теж вважається прикордонним селищем.

Пізніше радари зафіксували вертоліт біля пропускного пункту в селищі Рава-Руська Львівської області. Там борт розвернувся та полетів тим самим шляхом, яким рухався до цього.

Зауважимо, що патрулювання кордону є стандартною практикою безпеки, яка застосовується для контролю та захисту державних меж у всьому світі. Втім, на конкретно цьому сервісі раніше подібне спостерігалося значно рідше.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень