Невідомі атакують ВМС у Одеській області

Військовослужбовець Військово-Морських Сил Збройних Сил України випередив напад невідомих осіб на територію військової частини в Одеській області.
Як повідомляє прес-служба Міноборони України, під час обходу території військової частини матрос виявив двох невідомих, які намагалися проникнути всередину периметра. Військовослужбовець не розгубився і спочатку голосно попередив незнайомців, що має право на застосування зброї, а коли ті не відреагували, зробив кілька пострілів. Правопорушники втекли. Командування військової частини високо оцінило рішучі дії військовослужбовця.

У Міноборони зазначають, що це не перший подібний інцидент в районі розташування військової частини. Днями добовий наряд біля контрольно-пропускного пункту попередив спробу мінування військового об'єкту.

«Охочим дестабілізувати ситуацію в регіоні слід вже давно зрозуміти, що особовий склад національних ВМС завжди несе службу пильно, не піддається на провокації і готовий їх припиняти в самому початку», - йдеться в повідомленні.
Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень