Невдовзі українців шокують платіжками за електроенергію: пояснення експерта

До настання «моменту істини» лишилося небагато

Тарифи на електроенергію для населення можуть підвищитися відразу після проведення місцевих виборів, які заплановані на 25 жовтня.

Такий прогноз озвучив голова парламентського комітету енергетики та житлово-комунальних послуг Олексій Кучеренко, передає Today.ua:

Я відкрито заявляю: пройдуть місцеві вибори, і готуйтеся, споживачі у першу чергу. Уряд не втримає ціни на електроенергію для населення.

 

Це стане лише початком, оскільки уряд втратив контроль над ціноутворенням, а з ринку вимиваються гроші, - заявив Кучеренко.

Експерт зазначає, що наразі на енергоринку дефіцит фінансових коштів і уряд змушений буде скасувати пільговий тариф на електроенергію за перші 100 кВт.

Крім того, пандемія посилила кризу на ринку електроенергії, і за офіційними даними, обсяг споживання електроенергії скоротився на 10%.

Нагадаємо, що раніше президент Володимир Зеленський підписав закон про зниження тарифів, згідно з яким, держава зможе економити щорічно майже 7 млрд грн.

Цей закон начебто дозволить знизити тарифи для сонячних електростанцій на 15%, а для вітрових електростанцій - на 7,5%.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень