Невакцинованих дітей на Рівненщині у школи не пустять

З наступного року

Жодної довідки школярам про можливість відвідування шкіл, якщо не зроблено усі щеплення за календарем вакцинації, з наступного року не видаватимуть.

Документ з чіткою вказівкою про це медзакладам Рівненщини пообіцяв підписати найближчими днями головний санітарний лікар Рівненщини Роман Сафонов. І закликав батьків школярів:

Щоб не було в літній період навантаження великою кількістю вакцин, у кого багато щеплень пропущено, закликаю вже планово все це робити, щоб ми захищали дітей від вакцинокерованих інфекцій.   

До речі, уже відсторонені від навчання школярі Великокомелянсьокї ОТГ Рівненського району, які не мають щеплень від поліомієліту.

Нагадаємо, що у Великій Омеляні були випадки захворювання цією недугою у невакцинованих дітей. Однак це не посприяло масовій вакцинації від поліомієліту.

І нині тут щеплені від цієї хвороби 75% дітей до 5 років. А для того, щоб убезпечити від поширення інфекції, треба, щоб ця цифра сягала 95%.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень