Netflix зніме рімейк «Друзів»

Все почалося з фейкового трейлера

Нещодавно в мережі з'явився трейлер повнометражного фільму за мотивами найпопулярнішого серіалу 90-х, проте шанувальники «Друзів» швидко зрозуміли, що все це лише якісно змонтований ролик з улюбленими акторами і ніякого кінопроекту не існує. Ось це відео:

 

 

Звичайно, в Інтернеті одразу почалися бурхливі обговорення: багато фанатів буквально вимагали, щоб фільм все-таки зняли, і на це звернула увагу компанія Netflix – найпопулярніша студія з виробництва серіалів.

Тепер же з'явилася інформація про те, що продюсери збираються об'єднати старих добрих «Друзів» через 20 років і зняти рімейк серіалу. Джерела повідомляють, що Дженніфер Еністон, Кортні Кокс і Меттью Перрі вже дали згоду (хоча неодноразово самі актори переконували шанувальників у тому, що у проекту не буде продовження), інші ж зірки поки обмірковують пропозицію.

Безперечно, проект матиме успіх. До того ж, продюсери хочуть ввести в серіал нових персонажів - наприклад, дітей головних героїв. Однак цю ідею багато хто сприйняв без особливого захвату - все-таки ніякий рімейк не зрівняється з оригіналом, впевнені деякі фанати.

Поки поки ні актори, ні Netflix офіційно не заявляли про новий проект, але шанси на відродження «Друзів» досить високі.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень