Нетактовні питання, які ніколи НЕ ставлять розумні та виховані люди

Такі питання не потребують відповіді

Коли ти вже влаштуєш особисте життя?

Запам'ятайте! Ви не повинні виправдовуватися, якщо в цей момент відносини не стоять в пріоритеті. Тим більше розв'язанням цього питання не повинні займатися сторонні люди.

А скільки заробляєш?

Обговорення фінансів вкрай неприємне, навіть якщо вам є чим похвалитися. Не потрібно відразу ж викладати всю інформацію про стан свого рахунку, і це стосується не тільки знайомих, але і близьких друзів. Для них ця інформація абсолютно марна, крім того, ви дасте стороннім людям їжу для обговорення в інших колах.

А чому у тебе дітей все ще немає?

Для багатьох тема народження дітей може бути неймовірно болючою. Тільки людина з повною відсутністю такту може собі дозволити поставити подібне питання. Ще гірше, якщо людина знає, що у вас з партнером є певні проблеми в цій галузі. Ви маєте повне право зупинити співрозмовника і наполягти, щоб він змінив тему.

Джерело: ukr.media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень